Naujiena

Išleistas animacinio filmo su Hugh Jackmanu ir Zachu Galifianakis anonsas

Mantas Skvarnavicius. 2018 11 08

Išleistas animacinio filmo su Hugh Jackmanu ir Zachu Galifianakis anonsas

Pirmasis filmo anonsas „Missing Link“, į bičiulių komandą su neįprastomis proporciomis, suburia Hugh Jackman‘ą ir Zach‘ą Galifianakis. Naująją animacinę komediją kuria „LAIKA“ animacinė studija ir garantuoja, kad filmas bus tikra pramoga visai šeimai. Pirmasis filmo paskelbimas įvyko dar šių metų balandžio mėnesį ir viena iš jau tada žinomų filmo aktorių buvo ir Zoe Saldana. Nors „Missing Link“ turi didelį ir talentingų balso aktorių kupiną kolektyvą, anonse daugiausia girdėjome Z. Galifianakis.

Z. Galifianakis įgarsins Poną Link‘ą, kuris yra 2,5 metrų aukščio, yra padengtas kailiu ir sveria beveik 300 kilogramų, nors jis pats teigė, kad sveria 280 kilogramų. Kailis anot jo prideda daug svorio ir jam kelia daug nerimo, kad ir koks mielasis milžinas yra didelis. Link‘ui atsibosta vienišas ir ramus gyvenimas, todėl jis išsiunčia laišką drąsiam nuotykių ieškotojui serui Lionel‘iui Frost‘ui, kurį įgarsina Hugh Jackman‘as. Kartu jie išsiruošią į žygį, kuriame nori surasti seniai prarastą Šangri-La slėnį.

Kartu su nuotykių ieškotojais, keliaus ir Adelina Fortnight, kurią įgarsins Zoe Saldana, ir bebaimis trio susidurs su daugiau pavojų, negu galėjo kadanors pagalvoti. Šiame filme išgirsime nuostabaus Z. Galifianakis humoro bei pamatysime fantastiškos „Laika“ sudijos animacijos, kuri žiūrovus įtrauks net neprasidėjus pasakojimui.

„Missing Link“ yra parašytas ir režisuotas Akademijos apdovanojimų nominato Chris‘o Butler‘io, o kartu prie kūrimo prisideda ir Arianne Sutner, kuri prisidėjo prie „Kubo ir stebuklingo kardo“ (angl. „Kubo and the Two Strings“) filmo. Animacinį filmą planuojama išleisti 2019 metų, balandžio 12 dieną ir jame bus laukiama gausybės šeimų, ieškančių nuoširdaus ir šilto juoko dozės. O kol jo laukiame, galime pažiūrėti ir jo anonsą: