Naujiena

Jake’as Gyllenhaalas oficialiai patvirtino, jog atliks Mysterio vaidmenį naujame „Žmogaus – voro“ filme

Motiejus Ramašauskas. 2018 12 06

Jake’as Gyllenhaalas oficialiai patvirtino, jog atliks Mysterio vaidmenį naujame „Žmogaus – voro“ filme

Galbūt daugeliui tai nebus naujiena, kadangi gandai apie Jake’o Gyllenhaalo vaidmenį naujame „Žmogaus voro“  (angl. „Spider-Man“) filme sklando jau kurį laiką, tačiau aktorius pagaliau oficialiai patvirtino, jog išvysime jį vaidinantį Mysterio.

Tai pirmas kartas, kai kažkas, susijęs su filmu „Žmogus voras: Toli nuo namų“  (angl. „Spider-Man: Far From Home“) patvirtino, jog vienas svarbiausių serijos veikėjų, Mysterio, iš tiesų pasirodys juostoje. Aktorius J. Gylenhaallas pasidalijo įrašu socialiniame tinkle „Instagram“, kuriame jis neva nustemba, jog nevaidins pagrindinio herojaus – Žmogaus – voro.

 

View this post on Instagram

 

I just realized I’m not playing Spider-Man.

A post shared by Jake Gyllenhaal (@jakegyllenhaal) on

Jei nežinote Mysterio, tai yra veikėjas, kurį Stanas Lee su partneriu Steve’u Ditko sukūrė 1964-aisiais. Mysterio yra Kventino Beko alter-ego – iliuzijomis ir specialiaisiais efektais bandantis užslėpti savo nusikaltimus. „Toli nuo namų“ bus pirmas kartas, kada pamatysime šį veikėją didžiuosiusoe ekranuose.

Žmogus – voras sugrįš į ekranus su filmu „Žmogus – voras: Toli nuo namų“, kuris pasirodys 2019-ųjų vasarą. Filme vėl išyvsime Tomą Hollandą, Marisą Tomei bei Michaelą Keatoną. Taip pat skelbiama, jog juostoje pasirodys Samuelis L. Jacksonas, kuris vaidins Niką Fiurį.