Naujiena

„Juodosios našlės“ filmas surado rašytoją

Rokas Kasperavičius. 2018 01 11

„Juodosios našlės“ filmas surado rašytoją

„Marvel“ studija būsimam filmui apie Juodąją našlę,  kuriame Scarlett Johansson atliks pagrindinį vaidmenį, pasamdė rašytoją Jac Schaeffer. Juodosios našlės personažas pirmą kartą pasirodė filme „Geležinis žmogus 2“ (angl. „Iron Man 2“) 2010 metais, nuo to laiko ir ypač po juostos „Keršytojai“ (angl. „The Avengers“)  su Kapitonas Amerika: Žiemos karys“ (angl. „Captain America: The Winter Soldier“) fanų noras pamatyti Natašą Romanof svarbesniame amplua vis didėjo. Iki dabar personažas pasirodydavo tik epizodiškai kitų superherojų solo filmuose arba buvo keršytojų komandos narė.

Pirmos žinios apie Juodosios našlės pasirodė prieš du metus, tačiau tik dabar sužinojome pirmajį žmogų, kuris prisijungs prie filmo kūrimo. Rašytoja Jac Schaeffer buvo pasamdyta parašyti scenarijų, ji buvo atsakinga už 2009 metų filmą „TiMER“ ir už „Disney“ animacinio trumpo animacinio filmo „Olafo nuotykiai ledo šalyje“ (angl. „Olaf’s Frozen Adventure“) scenerijų.

Kol kas nėra jokio oficialaus paskelbimo iš „Marvel“ ir tikriausiai jo nesulauksime iki kol nebus užbaigtas scenarijus, tačiau tai atrodo kaip žingsnis į tinkamą pusę, jog Juodoji našlė pagaliau sulauks savo solo filmo.