Naujiena

Po labai ilgos pertraukos „Pašėlę Vyrukai“ grįžta su pirmuoju anonsu

Lukas Škarnulis. 2019 09 04

Po labai ilgos pertraukos „Pašėlę Vyrukai“ grįžta su pirmuoju anonsu

Geriau vėliau nei niekada. „Pašėlę Vyrukai“ (angl. „Bad Boys“) oficialiai sugrįžta su šiandien pasirodžiusiu pirmu anonsu. Trečiasis filmas „Bad Boys for Life“ fanams atrodė neįmanomas ir vienas iš pagrindinių aktorių Martin‘as Lawrence pareiškė abejones, kad šis projektas kada nors bus įgyvendintas. Vis dėlto, po dešimtmetį trukusių nesutarimų bei atidėliojimų, filmas neužilgo išvys dienos šviesą kitų metų pradžioje.

Nepaisant to, kad paskutinė dalis pasirodė prieš šešiolika metų, pagrindinių aktorių Will‘o Smith‘o bei Martin‘o Lawrenc‘o veikėjai atrodo nepasenę nė dienos. Trečiame filme jie jau svarsto apie oficialų atsistatydinimą, tačiau naujas priešas privers juos sugrįžti į darbą vienam paskutiniam kartui.

Aktoriai W. Smith‘as ir M. Lawrence su džiaugsmu vėl apsiima pagrindinius vaidmenis. Prie jų prisijungia serijos naujokai kaip Vanessa Hudgens iš „Mokyklos Miuziklo“ (angl. „High School Musical“) ir Charles Melton‘as iš „Riverdeilo“ (angl. „Riverdale“). Trūksta vieno svarbaus žmogaus – Michael Bay, režisavęs praeitus „Pašėlusių Vyrukų“ filmus, nesugrįžo dirbti prie šio tęsinio, jo darbą perima kur kas mažiau žinomi režisieriai Adil El Arbi ir Bilall Fallah. „Bad Boys for Life“ kino teatruose pasirodys sausio 17-ą dieną.