Naujiena

Ridley Scottas tvirtina, kad jis kurs „Alien: Covenant“ tęsinį

Justinas Naidzinavičius. 2017 12 05

Ridley Scottas tvirtina, kad jis kurs „Alien: Covenant“ tęsinį

Patinka jums ar ne, bet britų režisierius Ridley Scottas planuoja kurti dar vieną filmą apie „Svetimą”. Tai būtų dar šiais metais pasirodžiusio siaubo filmo „Svetimas: Covenant“ tęsinys, kuris spaudoje jau gavo pavadinimą „Svetimas: Pabudimas“. Prisiminus apie „Svetimą: Covenant“ būtina paminėti, jog filmas buvo labai laukiamas tarp visų „Svetimo” franšizės gerbėjų, bet lūkesčius pateisino tik iš dalies, o pajamų susižėrė žymiai mažiau nei buvo tikėtasi.

80 metų turintis režisierius pastaruoju metu buvo ypač užsiėmęs su filmu „Visi pasaulio pinigai” (angl. „All the Money in the World”). Jam teko perfilmuoti visas scenas su Kevinu Spacey, kurį pakeitė aktorius Christopheris Plummeris. Nors ir skamba neįtikėtinai, bet filmas kino teatrus vis dar planuoja pasiekti šio mėnesio pabaigoje. Visgi, R. Scottas rado šiek tiek laiko ir paatviravo ką mano apie „Svetimo” tęsinį: „Mes kursim dar vieną filmą. Aš manau, kad mes turime padaryti vieną dalyką – atsiriboti nuo ateivių. Žmonės sako, kad reikia daugiau ateivių, daugiau subjaurotų veidų ir išdraskytų krutinių. Taigi, šitų dalykų as pridėjau į „Svetimą: Covenant“ ir tai puikiai tiko. Tačiau, aš manau, norint kurti tęsinį reikia rasti kitą sprendimą, kuris būtų įdomesnis”.

Nors kino kritikai bei žiūrovai kritikuoja paskutinę „Svetimo“ dalį, R. Scottas prie šios franšizės prisidėjo daug ir prikėlė ją antram kvėpavimui. Visgi, ar žiūrovai grįš į filmo tęsinį, kuriame bus mažiau ateivių spręsti sudėtinga.