Naujiena

Taronas Egertonas nesugrįš vaidint į „Kingsman 3“

Mantas Skvarnavicius. 2018 11 08

Taronas Egertonas nesugrįš vaidint į „Kingsman 3“

Kaip buvo patvirtintinta Taron‘o Egerton‘o, jo vaidinamo Gario artimiausiu metu didžiuosiuose ekranuose nematysim, o su šiuo pasisakymu jis patvirtino ir tai, kad nevaidins „Kingsman 3“. Bet nereikia palikt visų vilčių, nes aktorius taip pat prasitarė, kad dar tikrai išvysime jo vaidinamą britų super šnipą. Režisierius Matthew Vaughnas šiuo metu ruošia trečiąją, didelės sėkmės susilaukusios frančizės, dalį. Filmai yra Mark‘o Millar‘o kurtų komiksų adaptacijos ir kaip galime spėti, trečioji dalis kryps į visai kitokią pusę nei buvusieji.

T. Egerton‘as šiuo metu reklamuoja savo būsimą filmą „Robinas Hudas“ (anlg. „Robin Hood“), kuris bus atnaujinta klasikinės legendos versija. Per pastaruoju metu darytą interviu, aktorius buvo paklaustas apie Gario likimą „Kingsman 3“, kurio filmavimo darbai prasidės kitų metų pradžioje. T. Egerton‘as patvirtino, kad jis nebus šio filmo dalimi, bet neseniai, kartu su režisieriumi M. Vaughn, kalbėjo apie ateities planus. Anot režisieriaus, ryšiai su T. Egerton‘u nenutrūks ir jis tikrai turi paruošęs staigmenų savo planuose.

„Fox“ kompanija neatskleidė jokių detalių apie „Kingsman 3“, bet manoma, kad tai bus anksčiau atskleistas priešistorės filmas „The Great Game“ (liet. „Didysis žaidimas“). Kadangi filmo veiksmas vyks ankstyvąjame 20-tame amžiuje, pasidaro aišku, kodėl jame nematysime Gario. „Kingsman 3“,  kurio spėjamas pavadinimas bus „The Great Game“, kino teatruose turėtų pasirodyti 2019 metų, lapkričio 9 dieną.