Naujiena

Woody Allenas iš „Amazon“ nori prisiteisti 68 milijonus dolerių

Mantas Skvarnavicius. 2019 02 08

Woody Allenas iš „Amazon“ nori prisiteisti 68 milijonus dolerių

Woody‘is Allen‘as iš „Amazon“ norisi prisiteisti 68 milijonus JAV dolerių dėl jų sprendimo neišleisti jo filmo „Lietinga diena Niujorke“ (angl. „A Rainy Day in New York“), kuris yra užbaigtas jau 6 mėnesius. „Amazon“ nutraukė susitarimą, kuris yra užsistovėjęs vietoje nuo tada, kuomet W. Allen‘ui buvo pateikti kaltinimai dėl priekabiavimo savo įvaikintai dukrai Dylan Farrow. W. Allen‘as iš savo pusės tvirtai neigė visus kaltinimus ir teigia, kad jie yra be jokio pagrindo.

Ieškinys neseniai buvo pateiktas Niujorko pietiniame rajone. 68 milijonų JAV dolerių suma turėtų būti skirta padengti potencialų keturių filmų pelną, kurio jie taip ir nesulauks, už kiekvieną iš jų po 9 milijonų JAV dolerių ir papildomai padengti patirtai žalai bei advokato išlaidoms. Taip pat ieškinys teigia, kad „Amazon“ pateikė silpnas ir neišplėtotas priežastis, kodėl jie nenori išleisti „Lietingos dienos Niujorke“ ir jog jie neturi jokio pagrindo nutraukti susitarimui.

Filme vaidina tokie aktoriai ir dainininkai kaip Jude‘as Law, Selena Gomez, Elle Fanning, Diego Luna, Liev Shreiber‘is ir Timothee‘is Chalamet‘is, tačiau jie taip tikriausiai dienos šviesos su filmu „Lietinga diena Niujorke“ ir nepasieks. Visų nuostabai, kuomet Woody Allen‘o susitarimas buvo paskelbtas 2016 metais, filmo režisierius pranašiškai teigė: „Kad ir kaip prasideda visi santykiai kupini vilties, abipusės traukos ir tiesiog gerų ketinimų, ieškinys visada atsiras vėliau“.